Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

(22 votes, average: 4.41 out of 5)

Bey Konakları

Hits smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

35 yıllık tecrübeyle oluşturulan bey konakları insan odaklı konut anlayışıyla, güvenli, çevreye duyarlı ve estetik yaşam alanları oluşturmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda en son inşaat teknolojileri kullanılmış, alanında uzman mimar ve mühendislerle çalışılmıştır. Zira bölgemizin bir deprem bölgesi olduğu gerçeği ve insan hayatının paha biçilemez değeri proje ve yapılandırma aşamasında en birincil öncelik olmuştur.

77 daireden oluşan Bey Konakları projesi 1+1’den 3+1 kadar farklı daire seçeneklerini acara yapı güvencesiyle sizlere sunmaktadır.

Tüm projelerimizin başlangıç noktası güvenliktir.Bu anlayışla Bey Konakları projesi;temelde 256 adet fore kazık ve binanın etrafını çevreleyen iksa kazık sistemleriyle desteklenerek bölgenin güvenlik odaklı en sağlam binalarından biri inşa edilmiştir.

Projede şu anda satışta 3+1 daireler mevcut.... Daire görselleri için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz...* Fore ve iksa kazıklarla güçlendirilmiş zemin (ZEMİN’E TAM 256 ADET FORE KAZIK)
* Radye temel (120 cm) C 30  yüksek  dayanımlı beton
* Drenaj,bohçalama,temel ve perde beton yalıtımı
* 24 saat güvenlik ve güvenlik kamerası
* Yangın merdiveni ve yangın söndürme cihazı
* Otoparklarda yangın spring sistemi
* Ortak alanlar için merkezi jeneratör


* Merkezi konum
* Fransız balkon
* Ebeveyn banyosu
* 1. sınıf mutfak ve banyo dolapları
* 1.sınıf seramik ve laminat parke
* Görüntülü diafon
* Dış cephe ısı ve ses yalıtımı
* 1. sınıf musluk ve bataryalar
* 2 kat kapalı otopark
* Spor salonu
* Her katta 2 adet 8 kişilik otomatik asansör
* Su deposu
* 1. sınıf çift cam pvc doğrama
* Cam balkon korkulukları
* Dijital uydu ve internet bağlantısı
* Çocuk oyun parkı
* 1.sınıf çelik kapılar ve beyaz lake boya iç kapılar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Basında Beylikdüzü

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm haber ve içerikler internet kaynaklarından elde edilerek veya proje ofislerinin kendilerinden sağlanmaktadır. Sitede yer verilen tüm içerikler bilgilendirme amaçlı olup, bilgilerin doğruluğu ve/veya yanlış yansıması bilgilerin edindiği yayıncı kaynakların sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgilerin kaldırılması, revize edilmesi ve/veya değiştirilmesi ancak haber konusu yapılan firmanın yetkililerince talep edilmesi durumunda mümkündür.

BeylikduzuResidence.com Bir açık kaynak sitesi olup, Yapı sektörüne yönelik tanıtımları internet kullanıcılarına daha hızlı ve daha esnek görüntülerle sunmayı hedeflemiştir.  BeylikduzuResidence.com `un her hangi bir kuruma bağlı ve/veya ortaklığı bulunmamaktadır. Dolayısı ile ticari amaç gütmeyen bir proje tanıtım kaynağı olarak tanımlanması beklenmektedir.

 

Reklam

Fotoğraf Galerisi

! Reklam Alanı

Şu anda 18 konuk çevrimiçi

Rüya Konakları İstHANbul Evleri, Innovia, Fi-Tower, Story Residence 1, Story Residence 2, Evviva Residence, Önay Garden Residence, Papatya Residence, Rayana Residence, Fildişi Konakları, Safir Park Residence, Lotus Life Akıllı Konutlar, Turgut Reis Konakları, Turgut Reis Residence, Delta Tower Residence, ADM Residence, Blue Residence, Crown Residence, Ekinoks Beylikdüzü Residence, Nar Çiçeği Residence, Olcay Konutları, Skyport Residence, Beyzade Konakları, Bey Center, Platin Residence, Nihal İnşaat, Crown Residence, Karden Avenue Residence
Beylikdüzü, Emlak, Satılık, Kiralık, Daire, İşyeri, İş Merkezi, Ofis, Stüdyo, rezidans