Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Beyzade Konakları

Beyzade Konakları


Artık İstanbul'da Bir Konağınız Olsun

Beylikdüzü'nde 30 milyon dolar yatırım ile hayata geçirilen Beyzade Konakları projesi 16 dönüm alan üzerinde toplam 200 konuttan oluşuyor. Proje 24 saat kameralı güvenlik sistemi, site genelinde ve binalarda engelliler için uygun giriş çıkış noktaları, ve 340 araçlık kapalı otoparkı misafir otoparkı, ile bölgedeki diğer projelerden ayrılıyor. Beyzade Konakları kapsamında peyzaj çalışmalarına ayrı bir önem veriliyor, güneşlenme terasları, mini anfileri, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu ve şelaleye sahip Beyzade Konakları projesinde 72 m2 den 192 m2 ye kadar 4 ayrı tip ve büyüklükte konut seçeneği bulunuyor.


Beyzade Konakları Genel Özellikleri

Sunduğu sosyal imkânlar ve düzenli yapılaşma nedeniyle İstanbul'un parlayan yıldızı konumunda bulunan Beylikdüzü'nde inşa edilen Beyzade Konakları, Kasım 2008 de teslim ediliyor. Avrupa yakasındaki konumu nedeniyle gelişmeye açık olanBeylikdüzü bölgesinde Metrobus'ün de gelmesi ile şehir merkezine ulaşım 30 dakikaya düşecektir. Düzenli yapılaşmanın bütün güzelliklerinin görüldüğü Beylikdüzü'nde, Beyzade Konakları projesinin bulunduğu 5 km lik alanda 10 adet alışveriş merkezi bulunmaktadır, ayrıca aynı eksende dini tesis alanları, devlet ve özel hastaneler, özel okullar ve üniversiteler bulunmaktadır. Beylikdüzü, şehrin kalabalık stresli yaşamına girmeden keyifle yaşanacak bir yaşam merkezi konumundadır.Beyzade Konakları sakinlerinin yeşile ve temiz havaya özleminin dikkate alındığı projede arazinin % 75 lik kısmı peyzaja ayrılmıştır ve bütün otoparklar yer altında konumlandırılmıştır. Proje tasarım esnasında ferahlık ve sakinliğe önem verilerek yüksek kat sayısına sahip olmayan binalar arazinin etrafına konumlandırılmış ve arazi içerisinde gizli bahçe şeklinde peyzaj ve yaşam alanı bırakılmıştır.


Beyzade Konakları Neden Tercih Edilmeli

Beyzade Konakları projesi bulunduğu bölgede mimarisi, kapalı otoparkı ve üstün peyzaj yapısı nedeniyle bölgedeki diğer projelerden ayrılmaktadır. 200 seçkin ailenin yaşayacağı projede sosyal olanakları, güvenliği, mimarisindeki detaylar ile bölgede butik proje konumundadır. 18.50 kat yüksekliğinin olduğu projede binaların dış cephesi compact panel kaplamadır, Bakım istemeyen bu malzeme nedeniyle binalar yıllar sonrada ilk gün ki güzelliği ile duracaktır. Balkonların cam giydirme cephe ile giydirildiği projede İstanbul'un genel sorunu balkon çirkinliği ile karşılaşılmayacaktır. Isı ve ses izolasyonunda çevreye duyarlı taş yününün tercih edildiği projede, deprem ve yaşam alanları güvenliğine ayrı bir önem verilerek statik proje, zemin etüd çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi kontrolünde yapılmıştır,ayrıca istinat duvarı ve fore kazık projeleri ve uygulamaları esnasında Kültür üniversitesi İnşaat fakültesi ile birlikte çalışmalar yapılmıştır.

Çevresi güvenlik duvarları ile çevrili bulunan projede 24 saat boyunca kamera ile güvenlik kontrolü yapılacaktır, Ailenizin güvenle yaşayacağı Beyzade Konaklarında görüntülü intercom sistemi ile diğer bloklardaki komşularınızla ücretsiz olarak görüşebileceksiniz.

Beyzade Konakları Konut Özellikleri

Proje tamamı 7 bloklu 6 katlı binalardan oluşmaktadır. Biri yük olmak üzere binalarda 2 adet 6 kişilik asansör bulunmaktadır, ortak mekânların mermer olduğu projede, Konutlarda çelik kapı, panel kaplama oda kapıları, çanak lavabo, 2+1 ve 3+1 konutlarda ebeveyn banyosu, görüntülü intercom sistemi, ıslak hacimlerde granit seramik, genel banyolarda deri görünümlü seramik, ısıtma ariston kombi sistemi, davlumbaz, merkezi sistem uydu alt yapısı, her daireye 2 telefon hattı, salon ve odalarda laminat parke bulunmaktadır.

Beyzade Konakları Sosyal Tesisleri

450 m2 lık sosyal tesiste; çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz mini kreş, vitamin bar, market, cafe, fitness center, sauna bulunmaktadır, açık yüzme havuzunun bulunduğu projede çayınızı keyif ile yudumlarken, suyun eşsiz sesini dinleyeceğiniz şelale bulunmaktadır. Mini anfi de gençlerin keyifle oyunlar oynayacağı, çocukların ailesinin gözetiminde rahatlıkla vakit geçireceği çocuk oyun alanları ve site içerisinde turnuvalar düzenleyecekleri çok amaçlı spor sahası ile güneşlenme terasları ile Beyzade Konakları size şehrin içinde tatil keyfini ve konforunu sunuyor.

Beyzade Konakları Teknik Özellikleri

- Fitness Merkezi
- Sauna - Hamam
- Havuz - Açık
- Amfi Tiyatro
- Kreş
- 24 Saat kamera kontrolü

Basında Beylikdüzü

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm haber ve içerikler internet kaynaklarından elde edilerek veya proje ofislerinin kendilerinden sağlanmaktadır. Sitede yer verilen tüm içerikler bilgilendirme amaçlı olup, bilgilerin doğruluğu ve/veya yanlış yansıması bilgilerin edindiği yayıncı kaynakların sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgilerin kaldırılması, revize edilmesi ve/veya değiştirilmesi ancak haber konusu yapılan firmanın yetkililerince talep edilmesi durumunda mümkündür.

BeylikduzuResidence.com Bir açık kaynak sitesi olup, Yapı sektörüne yönelik tanıtımları internet kullanıcılarına daha hızlı ve daha esnek görüntülerle sunmayı hedeflemiştir.  BeylikduzuResidence.com `un her hangi bir kuruma bağlı ve/veya ortaklığı bulunmamaktadır. Dolayısı ile ticari amaç gütmeyen bir proje tanıtım kaynağı olarak tanımlanması beklenmektedir.

 

Reklam

Fotoğraf Galerisi

! Reklam Alanı

Şu anda 14 konuk çevrimiçi

Rüya Konakları İstHANbul Evleri, Innovia, Fi-Tower, Story Residence 1, Story Residence 2, Evviva Residence, Önay Garden Residence, Papatya Residence, Rayana Residence, Fildişi Konakları, Safir Park Residence, Lotus Life Akıllı Konutlar, Turgut Reis Konakları, Turgut Reis Residence, Delta Tower Residence, ADM Residence, Blue Residence, Crown Residence, Ekinoks Beylikdüzü Residence, Nar Çiçeği Residence, Olcay Konutları, Skyport Residence, Beyzade Konakları, Bey Center, Platin Residence, Nihal İnşaat, Crown Residence, Karden Avenue Residence
Beylikdüzü, Emlak, Satılık, Kiralık, Daire, İşyeri, İş Merkezi, Ofis, Stüdyo, rezidans