Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

(6 votes, average: 3.67 out of 5)

Papatya Residence 2

Hits smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Düzlem Yapı sizi seviyor, Papatya Residence 2'yi sizin için sunuyor.

Yeni ve modern semtlerin kalbi olacak olan Beylikdüzü'nde yer alan Papatya Residence 2, Düzlem Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Daha önce sunulan hizmetler arasında Paradise A.V.M., Yeşilkent Sitesi, çok kısa sürede bitirilen ve bölgenin en gözde Residence'lerinden biri olan Papatya Residence 1'de Düzlem Yapı'nın projelerindendir. Ayrıcalıklı insanların yararlanabileceği bu yepyeni fırsatta artık sizinle...

Papatya Residence 2, güven duyabileceğiniz bir yapıda, sağlam köklerle radye temel üzerine kurulmuştur. 2 bodrum katı olan çepeçevre betonarme perde duvarlar ile geniş bir dikdörtgen kütle üzerine dairesel olarak yükselerek depremsel yönden güvenliği sağlanmıştır. Bölgedeki kalite anlayışımızı ve farklılığımızı bu özellikler ile ortaya koymaktayız.

Yaşamın vazgeçilmez bütünlüğünü bozmadan vede sizlerin yaşam sağlığınızı koruyarak tüm ayrıntıları en güzel şekli ile sunmak adına Papatya Residence 2 bünyesinde:

* 24 Saat Açık Kafeterya, Otel Konforundaki Rahatlığı ve Güvenliği ile Ön Plana Çıkan Sosyal Yaşam Alanları
* Teras Katında Spor Aktivite Alanları ve Yürüyüş Pisti
* Fitness Center, Sauna, Jakuzi, Cafe, TV İzleme, Toplantı Salonu, Güneşlenme Terası, Yürüyüş Alanları
* Merkezi Isıtma Sistemi
* 24 Saat Sıcak Su
* Tv Uydu Sistemleri
* Hızlı Asansörler
* 24 Saat Resepsiyon
* Açık / Kapalı Otopark ve Vale Hizmetleri
* Akıllı Bina Teknolojisine Göre Deprem Algılama Sensörleri
* 24 Saat Kapalı Devre Kamera Sistemleri ve Özel Güvenlik Görevlileri mevcuttur.

"Papatya Residence 2 Hayatın Ritmini Koruyor"

Yoğun bir hayatın yarattığı tüm kirliliklerden ayrışmanızı sağlayacak bir ortamı size sunabileceği tüm imkanları burada bulabilirsiniz. Her nefes alışınızın değerli olduğu bu yaşamın merkezi E-5 karayoluna 200 metre mesafe ile herkesin sahip olmak isteyeceği bir Residence niteliğinde olurken, daire sahibi olmayanlar için bulunmaz bir fırsattır. Sıradanlaşmış zamanlardan arınmanızı sağlayacak "Papatya Residence 2" modern bir hayatın tüm olanaklarını, atacağınız ilk adım ile yaşamınıza katıyor.

"2. Adım ile papatya bahçesi..."
"Modern hayatlar adına herşey sizinle"

Papatya Residence 2, yaşam alanınızın sade ve zarif görünümlü tüm detayları ile yaşam standartlarınıza kolaylık getirecektir. Hayatın en güzel yanını şimdi eşsiz papatyaların huzurunda yakalayın. Yeni umutlar, hayaller ve mutlulukların arasında kuracağınız yeni dostluklar ile son zamanların en özel mekanını paylaşmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Hayata papatya konforunda uyanmanız için, brüt yaşam alanları 54 m2 ile 74 m2 stüdyo daireler, 101 m2 1+1 daireler, 148 m2 2+1 daireler ve 202 m2 3+1 daireler nakış gibi işlenmiştir.

Daireleremize ilk adımla sağlamlığı ile çelik kapılar sizi karşılarken, Fransız balkonlarımızın nostaljisinde kaybolabilirsiniz. Blok girişlerinde güvenlik görevlisi ve TV entegrasyon bağlantılı güvenlik kamerası, 24 saat kapalı devre kamera izleme sistemi ile güven duyabileceğiniz bir ortama sahip olabilirsiniz. Yaşam çıtanızın artacağına garanti veren Papatya Residence 2, yaşam ısınızı merkezi sistem ile her zaman doğru derecede tutacaktır.

"Konforlu bir hayat ile güne uyanmak"
"Modern hayatlar adına herşey sizinle"

Bunların dışında
* Akıllı bina teknolojisine göre deprem algılama
* Gaz kesme sistemi
* Yangın söndürme sistemi
* 250 tonluk yangın müdehale deposu
* 100 tonluk su deposu
* Isı - ses izolasyonlu doğramalar
* Isıcam ilede tamamiyle yaşam sağlığınız düşünülerek projemiz gerçekleşmiştir.

"O eşsiz kokusunu kökünden çıkmadan, yaşarken duyabileceğiniz bir yaşam kalbi"

Her blokta 3 adet 10 kişilik ve 1 adet servis asansörü olmak üzere güvenlik alarmlı 4 Asansör varken, daire içi mekanlarda, ortak mahallerde merdiven sahanlıklarında ve asansörler de jeneratör mevcuttur. Arabalar için vale hizmetimizde sizin konforlu bir hayat yaşamanız adına düşünülmüş ve uygulanmıştır. Her bir papatya yaprağının sunduğu güzellikler arasında yer alan Fitness center, sauna, jakuzi, cafe, TV izleme, toplantı salonu, güneşlenme terası, yürüyüş alanları ile sonsuz huzura kavuşmanız için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Basında Beylikdüzü

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm haber ve içerikler internet kaynaklarından elde edilerek veya proje ofislerinin kendilerinden sağlanmaktadır. Sitede yer verilen tüm içerikler bilgilendirme amaçlı olup, bilgilerin doğruluğu ve/veya yanlış yansıması bilgilerin edindiği yayıncı kaynakların sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgilerin kaldırılması, revize edilmesi ve/veya değiştirilmesi ancak haber konusu yapılan firmanın yetkililerince talep edilmesi durumunda mümkündür.

BeylikduzuResidence.com Bir açık kaynak sitesi olup, Yapı sektörüne yönelik tanıtımları internet kullanıcılarına daha hızlı ve daha esnek görüntülerle sunmayı hedeflemiştir.  BeylikduzuResidence.com `un her hangi bir kuruma bağlı ve/veya ortaklığı bulunmamaktadır. Dolayısı ile ticari amaç gütmeyen bir proje tanıtım kaynağı olarak tanımlanması beklenmektedir.

 

Reklam

Fotoğraf Galerisi

! Reklam Alanı

Şu anda 11 konuk çevrimiçi

Rüya Konakları İstHANbul Evleri, Innovia, Fi-Tower, Story Residence 1, Story Residence 2, Evviva Residence, Önay Garden Residence, Papatya Residence, Rayana Residence, Fildişi Konakları, Safir Park Residence, Lotus Life Akıllı Konutlar, Turgut Reis Konakları, Turgut Reis Residence, Delta Tower Residence, ADM Residence, Blue Residence, Crown Residence, Ekinoks Beylikdüzü Residence, Nar Çiçeği Residence, Olcay Konutları, Skyport Residence, Beyzade Konakları, Bey Center, Platin Residence, Nihal İnşaat, Crown Residence, Karden Avenue Residence
Beylikdüzü, Emlak, Satılık, Kiralık, Daire, İşyeri, İş Merkezi, Ofis, Stüdyo, rezidans