Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

(30 votes, average: 3.73 out of 5)

Rüya Konakları

Pusula ortak girişim 1995 yılında faaliyetlerine başlayıp yaklaşık 15 yıldan beri inşaat-gayrimenkul sektöründe önemli yatırımlar yapmıştır. Firmamız kuruluş aşamasından bu yana öncelikli politikası “kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak ve kaliteden kesinlikle ödün vermemek”.

İnşaat sektöründe bugüne kadar 200.000 m2 yani yaklaşık 1000 konutun inşaatını yapan ve teslimini gerçekleştiren pusula inşaat ülkemizin nitelikli konut üreten inşaat şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışını, gerçekleştirdiği her projede ön planda tutan pusula inşaat  deneyimli kadrosu genç ve dinamik yapısı ile inşaat sektöründeki güvenirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Rüya konakları ile düşleriniz gerçek oluyor. 30.08.2012 de teslimatı yapılacak rüya konakları;10.000 m2 üzerine kurulu 3 bloktan oluşmaktadır. % 65 yeşil alana sahip projemizde Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri mevcuttur.

Rüya konakları 10.000 m² üzerine inşa edilip 3 bloktan oluşacaktır.6150 m²'si (% 65 Civarı) özel tasarım yeşil alan olarak değerlendirilecektir.1 + 0 (stüdyo), 1 + 1, 2 + 1 , 3 + 1 seçeneklerinin bulunduğu rüya konaklarında

 

1 + 0 daireler (42 m² - 47m²)

1 + 1 daireler (62 m² , 69 m², 74 m² )

2 + 1 daireler (102 m², 115 m² ),

3 + 1 daireler ( 135 m² ) olmak üzere 8 daire tipi mevcut olacaktır.

 

E5'e ve metrobüse 700m, Tüyap Fuar Merkezi'ne 1500m, Alışveriş merkezine 500m mesafededir.A ve B Blok 30.08.2012 , C blok 30.11.2012 tarihinde teslim edilecektir.Rüya konakları sahip olduğu konforu ile site sakinlerine birçok olanak sağlayacaktır.

Yarı olimpik yüzme havuzu , açık-kapalı otoparkı , toplantı salonu , sosyal yaşam alanları , sığınak , basketbol sahası , tenis kortu , yürüme ve bisiklet yolları , 7/24 kapalı devre güvenlik kamera sistemi , yangın merdivenleri , özel ısı-ses yalıtım sistemi , elektrik ve su kesintisine karşı jeneratör ve su deposu , merkezi sistem TV uydu sistemi vs.hizmetleri gerçekleştirilecektir.Birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilecek olan Rüya konakları belediye ve bağımsız yapı denetim firmasının onayı ile deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmiştir.
Ayrıca blok altlarında ve yanlarında fore kazık ve radyo temel sistemi kullanılarak depreme karşı en ileri derece önlem alınarak inşaası gerçekleştirilecektir.

 

 

RÜYA KONAKLARI ile hayal ettiğiniz yaşam alanını gerçeğe dönüştürüyoruz.

Yarı olimpik yüzme havuzu

Kapalı ve açık otopark

Sosyal tesisler

Kafeterya

Sauna

Türk hamamı

Fitness

Oyun Parkları

Tenis Kortu

Bisiklet ve yürüyüş yolları

24 Saat güvenlik

Ses ve ısı yalıtımı

Hızlı asansörler

Basında Beylikdüzü

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm haber ve içerikler internet kaynaklarından elde edilerek veya proje ofislerinin kendilerinden sağlanmaktadır. Sitede yer verilen tüm içerikler bilgilendirme amaçlı olup, bilgilerin doğruluğu ve/veya yanlış yansıması bilgilerin edindiği yayıncı kaynakların sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgilerin kaldırılması, revize edilmesi ve/veya değiştirilmesi ancak haber konusu yapılan firmanın yetkililerince talep edilmesi durumunda mümkündür.

BeylikduzuResidence.com Bir açık kaynak sitesi olup, Yapı sektörüne yönelik tanıtımları internet kullanıcılarına daha hızlı ve daha esnek görüntülerle sunmayı hedeflemiştir.  BeylikduzuResidence.com `un her hangi bir kuruma bağlı ve/veya ortaklığı bulunmamaktadır. Dolayısı ile ticari amaç gütmeyen bir proje tanıtım kaynağı olarak tanımlanması beklenmektedir.

 

Reklam

Fotoğraf Galerisi

! Reklam Alanı

Şu anda 15 konuk çevrimiçi

Rüya Konakları İstHANbul Evleri, Innovia, Fi-Tower, Story Residence 1, Story Residence 2, Evviva Residence, Önay Garden Residence, Papatya Residence, Rayana Residence, Fildişi Konakları, Safir Park Residence, Lotus Life Akıllı Konutlar, Turgut Reis Konakları, Turgut Reis Residence, Delta Tower Residence, ADM Residence, Blue Residence, Crown Residence, Ekinoks Beylikdüzü Residence, Nar Çiçeği Residence, Olcay Konutları, Skyport Residence, Beyzade Konakları, Bey Center, Platin Residence, Nihal İnşaat, Crown Residence, Karden Avenue Residence
Beylikdüzü, Emlak, Satılık, Kiralık, Daire, İşyeri, İş Merkezi, Ofis, Stüdyo, rezidans